خلق یک تجـارت موفق برای کسـب و کار

همراه با سامانه سازان به کسب و کار خود رونق ببخشید و همیشه پیروز باشید

گام نخست در تجارت الکترونیک


طراحی وبسایت

Website Design

بازاریابی دیجیتال

Digital Marketing

سامانه مدیریت ارتباط

Customer Management

هوش تجاری

Business Brain


هدف ما رونق در کسب و کار شماست

گروه فنی و مهندسی سامانه سازان ، با توجه به داشتن تخصص کامل و کافی در امر طراحی سیستم های نرم افزاری و آنلاین مدیریتی ، در نظر دارد با توجه به نیاز بازار ، به کسب و کار و سریع انجام دادن کارها خدمت به سزایی را داشته باشد. امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی حاضر و به همچنین دیجیتالی شدن کارها، سامانه سازان میتوانید کلیه فعالیت های مدیریت سازمان، ثبت نام و پذیرش اطلاعات، سیستم های حضور و غیاب و غیره را با ساخت سامانه مناسب طراحی و اجرا نماید. شما هم اکنون میتوانید با یک تماس از مشاوره رایگان ما بهرمند گردید و سفارش خود را به صورت کامل با سامانه سازان ثبت نمایید. برای سفارش هرگونه سامانه با شماره تماس 09120207437 تماس و یا با ایمیل ما به نشانی PROJECT@ISSC.IR مکاتبه نمایید.


خدمات سامانه سازان


برنامه نویسی

انجام کلیه پروژه های برنامه نویسی به صورت کاملا اختصاصی با زبان برنامه نویسی دلخواه شما

نــرم افــزار

طراحی و ساخت انواع نرم افزار و اپلیکیشن ویندوزی ، اندرویدی و غیره با کلیه امکانات نرم افزاری

طراحی وبسایت

طراحی انواع وبسایت و وبلاگ اختصاصی با کلیه امکانات و گرافیک بسیار مناسب و واکنش گرا

شبکه های کامپیوتری

اجرای تخصصی شبکه های کامپیوتری در سراسر کشور با به روز ترین امکانات شبکه تخصصی دنیا


طراحی نرم افزار و اپلیکیشن

نرم افزار و یا اپلیکیشن ، برنامه هایی هستند که به وسیله آنها میتوان فعالیت هایی از جمله برنامه حسابداری، نرم افزار محاسباتی، نرم افزار حضور و غیاب، نرم افزار گزارش گیری، نرم افزار ثبت اطلاعات فروشگاه، املاک ، مسکن و غیره را انجام داد. طراحی این نرم افزار ها بر روی سیستم عامل های خاص از جمله ویندوز ، اندروید، آی او اس iOS و غیره متفاوت است که با زبان ها برنامه نویسی متفاوت میتوان این اپلیکیشن ها را طراحی و اجرا نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوان بر روی سفارش پروژه کلیک و بخش مورد علاقه ی خود را انتخاب و مطالب بیشتری را بخوانید. برای سفارش هرگونه طراحی نرم افزار یا یا اپلیکیشن اندروید یا iOS میتوانید با شماره تماس 09120207437 تماس و یا با ایمیل PROJECT@ISSC.IR مکاتبه نمایید.


سفارش طراحی نرم افزار و اپلیکیشن

طراحی انواع نرم افزار و اپلیکیشن اختصاصی برای ویندوز ، اندروید و آی او اس iOS با گرافیک بالا

نرم افزار حسابداری

سفارش طراحی و ساخت انواع نرم افزار های حسابداری و مدیریتی

ثبت گزارشات روزانه

نرم افزار ثبت انواع اطلاعات و گزارش گیری کامل به صورت روزانه

مدیریت مشتریان

نرم افزار ثبت سفارشات ، حساب ها و پایگاه داده اطلاعات مشتریان

اپلیکیشن آنلاین

طراحی انواع اپلیکیشن آنلاین فروشگاهی و خدماتی برای مشتریان

آسایش مشتریان

طراحی مدیریت ارتباط با مشتریان برای آسایش دسترس مشتریان

ارتقا کسب و کار

آسایش در ارتباط با مشتریان باعث افزایش در کسب و کار شما خواهد شد.سفارش برنامه نویسی   سفارش طراحی نرم افزار   سفارش طراحی اپلیکیشن   سفارش طراحی پورتالطراحی وبسایت و بهینه سازی

طراحی انواع وبسایت و وبلاگ به صورت کاملا حرفه ای تخصص ماست. برای طراحی وبسایت پس مشخص شدن موضوع وبسایت ، یک قالب مناسب با موضوع طراحی و اجرا خواهد شد. پس از طراحی قالب پایگاه های داده اطلاعاتی و پس از آن سئو وبسایت را کار میکنیم که باعث شناسایی وبسایت با موضوعات مختلف در موتورهای جستجو میشود و داشتن یک سئو خوب باعث افزایش مراجعه کننده و همچنین بالا رفتن بازدید سایت شما خواهد شد. بهینه سازی انواع مختلفی دارد که رایج ترین آن افزایش کلیک میباشد، اما افزایش کلیک به محض قطع شدن سایت سر ریز میکند و به جایگاه قبل بر نخواهد گشت اما راه دوم سئو بر اساس محتواست که سایت شما برای همیشه در موتورهای جستجو شناسایی شود. برای سفارش هرگونه طراحی وبسایت ، طراحی وبلاگ حرفه ای و بهینه سازی یا SEO میتوانید با شماره تماس 09120207437 تماس و یا با ایمیل PROJECT@ISSC.IR مکاتبه نمایید.


سفارش طراحی وبسایت و وبلاگ حرفه ای
طراحی واکنش گرا

طراحی جدید واکنش گرا یا Responsive به این صورت می باشد که تصویر نمایش وبسایت شما نسبت به صفحه نمایش مخاطب ، به یک شکل تبدیل و نمایش داده شود .


چشم آماده

سامانه سازان طراحی صفحات وب خود را به گونه ای انجام میدهد که چشم آماده باشد. طراحی چشم آماده یعنی مخاطب به دنبال آن چیزی که میگردد راحت برسد.


جذابیت نمایش

گرافیک وبسایت باعث ایجاد جذابیت نمایش میشود و این جذابیت میتواند مخاطب ما را جذب صفحه سایت کند که باعث ارتباط سریع با محتویات سایت خواهد شد.


کاربرد ساده

سادگی در کاربرد باعث میشود که مخاطب بیشتر به وبسایت ما مراجعه کند و همچنین به راحتی به اهدافش برسد. سادگی واسط کاربری یک مسئله بسیار مهم در نرم افزار و وب می باشد.


طراحی داینامیک

یک صفحه نمایش میتواند با یک روبات طراحی و مدیریت گردد. طراحی داینامیک یعنی صفحه نسبت به مخاطب خود تغییر کند و یک صفحه هوشمند و به روز باشد نه ساده


سئو کامل

سئو سایت بسیار بیشتر از طراحی خود سایت مهم است و دیده شدن سایت به شرط داشتن سئو خوب است. سئو به این معنی است که سایت ما در موتور های جستجو پیدا شوند.


پایگاه داده

طراحی سامانه همراه با یک پایگاه داده اطلاعاتی باید انجام شود که پایگاه داده یا همان دیتابیس کل اطلاعات سایت را ذخیره و بازیابی خواهد کرد که بسیار مهم است.


لینک ارتباطی

لینک های ارتباطی به سایت ها و صفحه های دیگر باعث میشود که سایت ما در بین سایت های دیگر مرتبط اعلام شود و داشتن لینک ارتباطی برای سئو اهمیت ویژه ای را در بر خواهد داشت.


شبکه های اجتماعی

ارتباط با شبکه های مجازی امروزه با وجود افزایش علاقمندان به این شبکه به دلیل سادگی در کاربرد و جذابیت های بخصوص خود باعث شده که طراحی سایت با ارتباط مستقیم با این شبکه ها جایگاه ویژه ای را داشته باشند.


گزارش گیری

سیستم گزارش گیری از محتویات سایت، بازدید سایت و وضعیت اطلاعاتی سایت برای تصمیم های مدیر وبسایت میتواند بسیار ارزشمند باشد و کاربرد زیادی را برای خود داشته باشد.


خدمات آنلاین

شما میتوانید با ایجاد سیستم های آنلاین بر روی وبسایت خود مانند سفارش آنلاین ، محاسبه قیمت آنلاین و غیره به سادگی ارتباطات با مشتریان کمک کنید.


دیگر خدمات

سامانه سازان این قابلیت را دارد که با به روز ترین تکنولوژی ها، برترین خدمات را طبق نیاز مشتریان خود با بالاترین درجه کیفیت و همچنین مناسب ترین قیمت عرضه نماید.
سفارش طراحی وبسایت   سفارش طراحی وبلاگ   سفارش سئو و بهینه سازیطراحی و مدار الکترونیکی

امروزه با پیشرفت عصر اطلاعات و ارتباطات و الکترونیکی شدن کلیه تجهیزات اطراف ما، مدار های الکترونیکی و همپنین برنامه نویسی الکترونیکی جایگاه فوق العاده ویژه ای را در این دوره پیدا کرده اند. طراحی مدار های الکترونیکی نیاز به دانش به خصوصی است که توسط متخصصین این کار انجام خواهد شد. شما میتوانید با دادن طرح های خود در زمینه دستگاه های الکترونیکی، سفارش طراحی مدار الکترونیکی و همچنین سفارش برنامه نویسی الکترونیکی خود را به ما بسپارید. برای سفارش هرگونه طراحی مدار های الکترونیکی به صورت کاملا اختصاصی و همچنین برنامه نویسی الکترونیکی میتوانید با شماره تماس 09120207437 تماس و یا با ایمیل PROJECT@ISSC.IR مکاتبه نمایید.
طراحی و ساخت پروژه های الکترونیکی

طراحی مدار الکترونیکی

سفارش طراحی و ساخت انواع مدار های الکترونیکی با به روز ترین تکنولوژی های الکترونیک روز دنیا با برترین نرم افزار های دنیا

بیشتر بخوانید
برنامه نویسی AVR

سفارش انجام کلیه پروژه های برنامه نویسی الکترونیکی به زبان برنامه نویسی AVR با بالاترین درجه کیفیت و کارایی بالا

بیشتر بخوانید
برنامه نویسی ARM

سفارش انجام کلیه پروژه های برنامه نویسی الکترونیکی به زبان برنامه نویسی ARM با بالاترین درجه کیفیت و کارایی بالا

بیشتر بخوانیدشبکه های کامپیوتری

شبکه های کامپیوتری در اصل برای کاهش هزینه های ارتباطات با دستگاه ها و همچنین ارتقا ارتباطات و خدمات سیستم های کامپیوتری میباشد. طراحی شبکه های کامپیوتری بر پایه عوامل مختلف انجام میشود. برای انجام طراحی یک شبکه کامپیوتری به عنوان مثال تمام سیستم های یک شرکت با مدیریت افراد باید توسط متخصصین سامانه سازان طراحی و اجرا شوند. همچنین میتوانید با استفاده از یک شبکه کامل استاندارد سیستم های زیادی از جمله نظارت تصویری ، تلفن تحت شبکه و همچنین کنترل تردد را در سازمان خود به صورت کامل راه اندازی کنید و خدمات ، امنیت و سادگی کار سازمان خود را افزایش دهید. برای مشاوره و همچنین سفارش طراحی شبکه های کامپیوتری ، نظارت تصویری ، کنترل تردد و تلفن تحت شبکه میتوانید با شماره تماس 09120207437 تماس و یا با ایمیل PROJECT@ISSC.IR مکاتبه نمایید.


شبکه های کامپیوتری سامانه سازان

سفارش طراحی انواع شبکه های کامپیوتری ، تلفن تحت شبکه ، کنترل تردد و نظارت تصویریشبکه های کامپیوتری

طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری با کلیه امکانات و به روز ترین تکنولوژی

شبکه های کامپیوتری

کنترل تردد

طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری با کلیه امکانات و به روز ترین تکنولوژی

سیستم کنترل تردد

تلفن تحت شبکه

طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری با کلیه امکانات و به روز ترین تکنولوژی

تلفن تحت شبکه

نظارت تصویری

طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری با کلیه امکانات و به روز ترین تکنولوژی

نظارت تصویری

ارتباط با سامانه سازان


Your message has been sent. Thank you!
آدرس دفتر مرکزی :
اصفهان . میدان نقش جهان . پاساژ آریا . طبقه دوم . واحد 3
تلفن تماس: 32245430-031


آدرس دفتر تهران :
تهران. میدان هفتم تیر . شرکت توسعه تجارت سامانه سازان
تلفن تماس: 88845916-021